Ağır Nakliyat Firmalarının Çalışma Alanları Nelerdir ?

Ağır Nakliyat Firmalarının Çalışma Alanları Nelerdir ?

Ağır nakliyat dendiği zaman normal nakliyatın dışına çıkmak gerekir. Normal nakliyat firmalarının yapamadığı standart taşımaların dışında olan ölçü ve ağırlık itibarıyla çok daha farklı olan taşıma sistemine ağır nakliyat diyoruz. Lowbed taşıması da denilen ağır nakliyat firmalarının buluştuğu sitemizden yardım alabilirsiniz.

 

Ağır Nakliyat ve Proje Taşımacılığı,

 

Ağır nakliyat veya lowbed taşımacılığı olarak anılır. Ağır nakliyat alışılmışın dışında ağır tonojlı veya standardın dışında geniş olan yüklerin taşınma işlemidir. Taşınacak yükün uzunluğu standart bir araç boyutundan çok fazla olabilir. Genişliği standart aracın genişliğinden fazla olabilir. Ağırlığı da standart aracın taşıyacağı kapasiteden fazla olabilir. İşte bu standartların dışında yapılan taşımacılığa ağır nakliyat diyoruz.

Ağır nakliye taşımacılığı dendiği zaman kapsamını çok fazla olduğunu söylememizde sakınca olmasa gerek. Çalışma alanının çok geniş olduğu bu tarz nakliyat hizmeti için üyelerimizden yardım alabilirsiniz. Proje taşımacılığı hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz.

Ağır nakliye araçları ile yapılan nakliyat hizmetleri,

Konteyner taşımacılığı,

Santral taşımacılığı,

Jeneratör taşımacılığı,

Fuar ve stand ekipmanları taşımacılığı,

Silo taşımacılığı,

İşmakinaları taşımacılığı,

Trafo taşımacılığı,

Tekne, yat taşımacılığı,

Daha farklı yüklerin taşınması da ağır nakliyat grubuna girer. Gabari ( yükseklik ) değerleri fazla olan yüklerin taşınması da ağır nakliyat grubuna girer.