Evden Eve Nakliyat Nedir ?

Evden Eve Nakliyat Nedir ?

Taşımacılık da ev eşyalarının eski evden yeni eve işinde uzman profesyonel nakliyat firmalarının, evden bulunan mobilya, beyaz eşya, küçük ev aletleri, mutfak eşyaları nakliyat firmasının gözetim ve denetiminde aynı zamanda firmanın sorumluluğunda eşya sahibinin hiç bir şeye karışmadan anahtar teslimi eşyaların nakil yapılmasına EVDEN EVE NAKLİYAT denir. Evden eve taşımacılık iki şekilde yapılır. Birincisi toplamalı, ikincisi toplamasız. Toplamalı taşımada müşteri hiç bir şeye karışmaz, her şey firmaya aittir. Toplamasız ise küçük ev aletleri mutfak eşyaları gibi ufak tefek eşyaların müşteri tarafından toparlanarak koli, çuval, hurçlara doldurularak evde küçük parça bırakmamalarıdır.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları Nasıl Hesaplanır ?
 
Eşya taşımacılığında belli bir kaç kriter vardır. Şehir içinde veya şehir dışındaki taşımacılık farklı olmakla beraber genel olarak anlatalım. İlk evvela eşyalarınızın özel araç ile mi yoksa bir araca iki eşya alınarak mı taşınmasını istemeniz olacaktır. Özel araç fiyatı oldukça arttıracaktır. Eşyanın miktarı fazla ise fiyat yüksek olacaktır. Diğer bir husus ise kat durumu yüksek ise eleman sayısının fazla oluşu veya asansör maliyeti etkileyecektir. Kamyonun eve yanaşma mesafesi uzadıkça eleman sayısını arttıracağı için fiyat yine yükselecektir. Taşınacak eşyanın iki ev arasındaki mesafesi elbette fiyatı etkileyici nedenlerdendir. Eşyaların toplamalı mı toplamasız mı olduğu fiyata etki etmektedir. Bu konuların tamamı dikkate alınarak EVDEN EVE NAKLİYAT FİYATLARI hesaplanır. Ancak bu bahsi geçen konuların bir kaç tanesi eksik olursa fiyat da o nispette düşecektir. Fiyat hesaplamada bu konuları dikkate alarak fikir sahibi olabilirsiniz. Örneğin; İSTANBUL EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMASI ile farklı bir ilin nakliyat firması arasında da hizmet ve fiyat olarak farklılıklar olabilir. İSTANBUL EVDEN EVE NAKLİYAT FİYATLARI ile farklı bir ilin fiyatları da aynı olmayabileceği gibi aynı ilde çalışan firmalar arasında da fiyat ve kalite farklılıkları olacaktır.
 
Evden Eve Nakliyat İçin Firma Seçimi Nasıl Olmalı ?
 
Takdir edersiniz ki serbest piyasa koşullarında EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMALARI da oldukça farklıdır. İşini hakkıyla yapan firmaların olduğu gibi yaptığı işi önemsemeden yapan firmalarda bulunmaktadır. Bunlar yetki belgeli yasal firmalardır. Bunun yanı sıra korsan diyebileceğimiz yetki belgesi yeterli olmayan ve eşya taşımacılığını da bilmeyen şahıs veya firmalardır. İşte burada nasıl ayırım yapmalıyız diye soracaksınız. Devreye bu noktada nakliyat firmalarını inceleyerek sisteme dahil edip, verilebilecek zararları en asgariye çekmek için varız. Sistem dahilindeki firmalardan teklif alarak işe başlayın. Sizin yerinize bizler iyi firmaları sizlerin hizmetine sunduk. Müşterinin hangi firma iyidir diye bulma şansı neredeyse yok denecek kadar azdır. Çünkü nakliyat piyasasını bilmeyen birinin bunu bilmesi mümkün değildir.