Frigo Soğuk Taşıma

Şehri Seç Hizmet Ayağına Gelsin
Frigo taşıma firmaları mısınız ? Ücretsiz üyelik yaparak taleplere ulaşabilirsiniz. Soğuk taşımacılık için talep gönder teklif iste. Frigo taşımacılarının buluştuğu platformdan sen de faydalan. İhtiyaçlarınıza en iyi çözümü bulabileceğiniz firmalar listesine bakınız. Uzmanlardan fiyat isteyin, yorumları, yaptıkları işleri inceleyin karar verin.

Frigo taşıma nedir?

Frigo taşıma bozulabilecek meyve sebze ve daha buna benzer pek çok şeyi soğutucu araçlarla uzun yollara taşıyan sektördür. Bu sektör yurt dışına da şehirlerarası da taşıma yapmaktadır. Soğutucu özelliği olan kapalı kasaları sayesinde istediğiniz kadar malzemeyi bozulma korkusu yaşamadan istediğiniz mesafeye gönderebilirsiniz. Örneğin Amerika’ya Türkiye’den 3 ton domates göndereceksiniz. Frigo taşımacılığı sayesinde domatesleriniz bozulmadan istediğiniz yere ulaşacaktır. Burada esas olan işini hakkıyla yapacak firmalar bulabilmektir. İnsanların güvenilir firmalar bulmakta hayli zorlanıyor. Bu durumu göz önüne alıyor ve sizler için frigo taşımacılık veren tüm firmaları sitemizde bir araya getiriyoruz.

Platformumuz müşteri memnuniyetini esas almaktadır. Frigo taşıma firmalarını sitemizde rahatlıkla bulabilir ve 2 çeşit teklif alma seçeneklerimizden bir tanesini tercih ederek firmalardan teklif alabilirsiniz. Bunlardan ilki online olarak teklif almaktır. İnternet üzerinden sitemize girerek talep formu doldurabilir ve firmalardan teklif bekleyebilirsiniz. Ya da diğer seçeneğimiz olan telekonferans yöntemiyle müşteri temsilcilerimizden sizi 5 farklı firmayla canlı olarak görüştürmesini isteyebilirsiniz. Yine bu şekilde de canlı canlı teklif alarak istediğiniz firmayı tercih edebilirsiniz.