Gümrük Müşavirliği

Şehri Seç Hizmet Ayağına Gelsin
gümrük müşavirliği mi yapıyorsunuz ? Gümrük müşaviri iseniz sizde üyelik yaparak yeni müşterilere ulaşma fırsatı yakalayın. Gümrük işlemleriniz var ancak iyi işinin uzmanı gümrük müşavirliği firması mı arıyorsunuz ? Almak istediğiniz hizmet için talep formu doldurarak veya müşteri temsilcilerimizi arayarak fiyat teklifleri alabilirsiniz.

Gümrük müşavirliği yurt dışına çıkması gereken eşyalarınızın giriş çıkış işlemlerini yapar. Bu işlemler 3 şekilde yapılmaktadır. Siz tercihiniz doğrultusunda bunlardan birini seçebilirsiniz. Birincisi Yurt dışına çıkarılacak eşyanız evinizden teslim alınır. Gümrük müşavirleri tarafından bulunduğunuz ülkeden çıkış işlemi yapılır. Daha sonra gidecek ülkeye ulaştığında giriş işlemleri yapılır ve adrese kadar teslim edilir. İkincisi yine evinizden alınır ve çıkış işlemleri yapılır. Gitmesini istediğiniz yere ulaştığında giriş işlemleri yapılır ancak burada ulaşmasını istediğiniz kişi gümrükten teslim alır. Sonuncusu ise evden teslim alınmaz. Eşya gümrüğe müşteri tarafından getirilir. Oradan çıkışı ve diğer ülkeye girişi yapıldıktan sonra eşyayı karşı taraf gümrükten teslim alır.

Evden eve nakliyat platformumuz, sizlerin yorulmaması için bu işi yapan bütün firmaları bir araya topladı. Sitemizden online olarak talep formu doldurabilir, firmaların verdikleri teklifleri değerlendirerek sizin kesenize en uygun olanını seçebilirsiniz. Ben bu yöntemle teklif almak istemiyorum diyorsanız diğer bir yöntem olan telekonferans yöntemini de kullanabilirsiniz. Bu yöntemle işinde deneyim kazanmış son derece güler yüzlü ve saygılı çağrı merkezi elemanlarımızdan yardım alarak 5 farklı firma ile telefonda görüşebilir ve canlı canlı teklif alabilirsiniz.