Hafriyat Firmalarının Çalışma Alanları Nelerdir?

Hafriyat Firmalarının Çalışma Alanları Nelerdir?

Hafriyat firmaları bulundukları bölgelerde genel olarak inşaat alanında faaliyet gösterirler. Çalışmaları inşaatların yapılacağı alanlarda iş makinaları ile çıkarılan toprakların döküm alanlarına veya dolgu yapılacak alanlara taşınması işini yaparlar. Hafriyat işi ile uğraşan firmalar damperli kamyon ve tır lar ile çalışırlar. Hafriyat firmalarından hizmet almak için talep formu doldurarak nakliyat teklif sitemizden ücretsiz teklif alabilirsiniz.

 

Hafriyat firmalarının verdiği hizmet nelerdir ?

 

Hafriyat firmaları bulundukları il ve ilçelerde hizmet vermektedirler. İnşaatların temel kazı çalışmalarında çıkartılan toprakların hafriyat kamyonlarına yüklenerek döküm alanlarına taşınmasını yaparlar. Hafiryat çalışmaları havaalanları, otoyollar, tuneller gibi büyük projelerde olduğu gibi, küçük projelerde vardır. Genel olarak inşaatların yıkılması zamanında çıkan molozların taşınması, temel kazılarından çıkan taş toprakların atımı gibi bu çalışmalara hafriyat denir.

Hafriyat şirketleri anlaştıkları işlere ilk evvela bir proje hazırlayarak başlarlar. Yıkım işi yapılacak ise binanın kat yüksekliği, binanın büyüklüğü, binanın konumu gibi bilgiler ışığında çalışmalarına başlarlar. Yıkım işinde çalışacak işmakinalarının nasıl olacağı elbetteki önemlidir. Paletli  ve lastikli iş makinaları ve yükleyici olan makinalar ile çalışmaların yapılması gerekecektir. Kanal kazım işlerinde çalışacak makinaların daha farklı, yol düzeltme makinaları bıçaklı iş makinaları gibi çok çeşitli iş makinaları bulunmaktadır.

Daja detaylı bilgi almanız için nakliyat teklif sitemizde bulunan hafriyat firmalarından teklif alın. Firmalar sizlere yapacağınız iş hakkında detaylı sunum yapsınlar. Anlaşacağınız firma ile çalışın. Sitemizden teklif almak ücretsizdir.