Hakkımızda

Hakkımızda

                   Evden Eve Nakliyat Teklif Platformu

     Nakliyat teklif olarak nakliye’ye dair her şeyde, kaliteli hizmeti en uygun fiyata almanızı sağlamak için buradayız. Platformumuzda hangi hizmetlerden yaralanabilirsiniz? 

-        Evden eve nakliyat alanında sektörün en iyilerini sizlerle buluşturarak en kolay süreci sunmaktayız.

-        Şehirler arası nakliyat firmalarından en üst düzeyde verim alabilmek için firma seçimi ve fiyatlandırmanın önemi ilk sıraya çıkmaktadır. Sizlere müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile bu analizleri, yorumları ve diğer istatistikleri sunmaktayız. 

-        En iyi şehir içi nakliyat şirketleri listesini görmek ister misiniz? Parça eşya taşımaya uyun araç mı bulamıyorsunuz? O zaman bu kategori tam size göre. Eşya depolama firmaları en iyi teklifleri vermek için sizi bekliyor. 

-        Eşya taşımaya karar verdiniz ancak katlarınız yüksek ise asansörlü nakliyat imdadınıza yetişiyor. 

-        Ofis taşıma hizmetinden yararlanmak, profesyonel yardım almak için size özel teklifler alabilirsiniz. 

-        Kuru yük taşımada açık - kapalı kamyon, tır ihtiyaçlarınız için fiyat teklifleri alarak doğru kararı verebilirsiniz.

-        Fuar stand taşımada ürünlerinizi taşıtabileceğiniz en uygun araçları sunan firmalara ulaşabilirsiniz. 

-        Askılı tekstil taşıma hizmeti almak istiyorsanız, askılı taşımacılığa uygun tasarlanmış araçlarla çalışan firmalardan teklif alabilirsiniz. 

-        Otomobil taşıma, konteyner taşıma, asansör kiralama, araç çekici hizmeti, vinç hizmeti, hafriyat hizmeti ve gümrük müşavirliği firmaları listesini inceleyin, yorumlarına bakın, fiyat teklifleri alın, karşılaştırın, size en uygun firmayı bulun. 

     Dilerseniz canlı görüşme yaparak tele konferans sisteminden faydalanın veya şehirler arası araçların dönüş fiyatlarından yararlanın. Tüm hizmetlerimiz tamamen ücretsiz.