Otomobil Kurtarma ve Araç Çekici Hizmetleri Nelerdir?

Otomobil Kurtarma ve Araç Çekici Hizmetleri Nelerdir?

Türkiye genelinde hizmet veren otomobil veya araç çekicilerini bulabileceğiniz sitemizden ücretsiz teklif isteyebilir, çağrı merkezimizi arayarak müşteri temsilcilerimizden yardım alabilirsiniz. Kaza yapan aracınızın kurtarılması veya arızalanan otomobilinizin tamirciye götürülmesine yardımcı olacak çekiciler 7/24 çalışmaktadırlar.

 
Araç çekicileri nasıl çalışır?
 
Araç çekicileri 7/24 esasına göre çalışırlar. Herhangi bir aracın nerede nezaman arıza yapacağı veya kaza yapacağı bilinmez bu yüzden ihtiyacı olan insanlara yardım edebilmek için gece veya gündüz ayırımı yapılmaz. Türkiye'nin her il ve ilçelerinde hizmet veren çekiciler mevcuttur. İşte bu çekicileri Nakliyat Teklif sitemizde toplayarak sizlerin daha kolay ulaşabileceğiniz bir ortam sunmaktadır. Arcınız binek araç mı yokas daha büyük araç mı? Çağıracağınız çekiciler ile bu konu hakkında çekicileri bilgilendirin
 
Otomobil çekicileri ne gibi hizmetler verirler?
 
Otomobil ve araç çekicileri arıza veya kaza yapan araçların bulundukları yerden alınarak istenilen adrese götürülmesi işini yaparlar. Kaza yapan aracın zor durumda olması halinde bulunduğu yerden çıkartılarak çekiciye yüklenmesini yaparlar.  Kaza yapan araç yoldan uzak bir alanda ise çekici ile görüşmenizde aracın konumunu tam olarak anlatınız. Belki vinç ihtiyacı da olabilir.  Böyle bir durumda çekiciniz vinç ile beraber gelmek durumunda kalabilir veya araç üstü vinç gönderilerek aynı araca yüklenebilir. Aynı zaman da çekiciler forklift gibi araçların taşınmasında da kullanılılır.
 
Araç Çekicilerini Nereden Bulabilirim?
 
Çekici hizmeti almak için Nakliyat Teklif sitemizden kategorilerde araç çekici ve oto kurtarma sayfasını tıklayarak bulunduğunuz il sayfasına geçin burada bulunan firmalar ile iletişime geçebilir. Veya çağrı merkezimizi arayarak müşteri temsilcilerimizden yardım alabilirsiniz.