Şehir İçi ve Şehirler Arasında Kamyonetçiler Nerelerden Bulunur?

Şehir İçi ve Şehirler Arasında Kamyonetçiler Nerelerden Bulunur?

Şehir içinde bir kaç parça eşyanızı bir semt den diğer semte götürmeniz gerekiyorsa, eşyanızın çokluğuna göre kamyonet, pikap, panelvan tarzında araç buşlmanız mümkündür. Bu tarz araçları bulabileceğiniz Nakliyat Teklif sitemizdeki üyelerimiz sana teklif vermeye hazır. Şehirler arasın da nakliyat için tercihiniz kamyonet ise onun çözümü de var tabii ki. Kamyonetçi duraklarından üyelerimiz mevcuttur. Bu üyelerimiz ile anlaşarak işinizi yatırabilirsiniz.

Şehir içi kamyonetçiler durağı nerelerde olur?

Şehir içi kamyonetçiler her şehirde merkezlerde veya belediye tarafından kurulmuş kamyonet durakları vardır. Şehir içinde bir kaç parça eşyanız veya taşıtmak durumunda olduğunuz malzemeniz var ise size yardımcı olabilecek üyelerimizden ücretsiz teklif iste. Kamyonetçiler durağı için her şehir ve ilçeden üyelerimiz size bir telefon kadar yakın. Kamyonetçiler şehir içinde çalışırlar. Kamyonetçilerden ihtiyacınıza göre araç bulabilirsiniz. Açık veya kapalı pikap, kamyonet, panelvan seçeneklerinden faydalanın. Şehir içinde çalışan kamyonetçiler Ulaştırma bakanlığının vermiş olduğu yıldızlı K 1 yetki belgesi ile sadece bulundukları illerde çalışırlar.

Şehirler arası kamyonetçilere nasıl ulaşabilirim?

Şehirler arası çaklışan kamyonetçiler genel olarak evden eve nakliyat firmalarının küçük araçlarından faydalanabilirsiniz. Diğer grupda ise duraklardan faydalanmanız mümkündür. Bağımsız olarak çalışan kamyonetçilerde mevcut olup, bu kamyonetçiler acil yükleriniz için şehirler arası çalışırlar. Taşıtacağınız yükün ağırlığına göre kamyonet bulmanız gerekecektir. Her kamyonetin taşıma kapasitesi farklıdır. Taşıma kapasitelerini üzerinde yük taşımaları yasaktır. şayet böyle bir durumla karşılaşılırsa hem yükü taşıyana hemde yükü taşıttırana ağır cezalar verilmektedir. Şehirler arasında taşınacak ürün eşya ise evden eve nakliyat işi ile uğraşanlar taşırlar. Diğer türden malzemeler ise kuru yük taşımacılığı yapan kamyonetçiler ancak taşıyabilirler. Asıl mesele taşıtacağınız yüke göre bir firma ile veya kamyonetçi ile anlaşmak durumundasınız.