Şehirlerarası Nakliyat

Şehri Seç Hizmet Ayağına Gelsin
Şehirler arası nakliyat firmaları bir ilden diğer bir ile ev eşyalarının nakliyesi için uğraş göstermektedir. Bu sektörün çok eski tarihlere dayanan serüveninde önce at arabası ile daha sonra açık kamyonlar ile eşya taşımacılığı yapılırdı. Günümüzde ise ev eşyası taşımacılığına uygun dizayn edilmiş kapalı kasa araçlar içerisinde eşyalar zarar görmeden taşınmaktadır.
EN İYİ ŞEHİRLERARASI NAKLİYAT FİRMALARI
 
    Böylesine gelişen dünyada nakliye sektörü de gelişmeye başlamıştır. Şehirler arası nakliyatta eşyaların bir ilden diğer bir ile giderken çok uzun mesafede yolculuk yapacağı hesap edilerek eşyaların tamamı baloncuklu naylonlara sarılır ve evden eve nakliyat kriterlerinde taşınarak araçlara yüklenir. Yolculuk uzun kilometrelere doğru yol alır yağmur çamur kar toz toprak derken gidilecek adrese varılır. Burada amaç bu meşakkatli yolda eşyaların hiçbir şekilde zarar görmemesidir. Uzun ve zahmetli yolculuktan sonra adrese ulaşıldığında eşyaların zarar görmediğini görmek hem evden eve nakliyat firmasını hem de müşteriyi ziyadesiyle memnun eder. Bu yüzden şehirler arası nakliyat yaptıracak müşterilere kurumsal firmalar ile çalışmayı öneririz. 
 
    Nakliyat platformumuza, nakliye şirketlerini sistem kriterlerine uygun olanlarını sisteme dahil eder, kriterlere uygun olmayanları sisteme dahil etmeyiz. Böylece müşterilere en iyi hizmeti verebilecek taşıma firmalarını oluşturmuş oluruz.
 
    Şehirler arası nakliyat yapıldığında yol sigortası mutlaka yapılmalı ve olası kaza durumunda eşyanızın bedelini sigorta şirketinden alabilmelisiniz. Nakliyeciler ile sözleşme yapmak sizin haklarınızı koruyacağı gibi kuşkularınızı da yok edecektir. Sistemimiz üzerinden nakliyatçılar ile nakliye sözleşmesi yapabilirsiniz. Nakliyat platformumuzun amacı kullanıcıların haklarını korumaktır.
 
    Sistemimizden 5 adet teklif alabilir veya müşteri hizmetlerini arayarak yardım alabilirsiniz. Size özel müşteri temsilcimizden 5 ayrı firma ile canlı konferans sistemi ile görüşerek şehirler arası nakliyat da bulunduğunuz şehirdeki veya size en yakın illerdeki firmalar ile gideceğiniz şehirdeki veya yakın olan şehirlerdeki firmalar ile görüştürürüz. Sistemdeki analiz ve raporlamaları sizlerle paylaşarak en sağlıklı kararı vermenize yardımcı oluruz. Böylece içlerinden hangisi sizin kriterlerinize uygun ise o firma ile anlaşırsınız üstelik bu hizmetimizden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.