Vinç Kiralama Firmalarının Çalışmaları ve Vinç Çeşitleri Nelerdir ?

Vinç Kiralama Firmalarının Çalışmaları ve Vinç Çeşitleri Nelerdir ?

Vinç kiralama firmalarının çalışmalarında yelpaze o kadar geniştir ki, bir kaç kat yüksekliğe çıkabilen vinçlerden araç üstü mobil vinçlere kadar çok çeşitlilik göstermektedir. Sizin ihtiyacınıza göre vinç hizmeti alabileceğiniz Nakliyat Teklif sitemizden teklif alarak en iyi vinç kiralama firmalarına ulaşmanız mümkündür.

Vinç Kiralama Firmaları,

Nakliyat Teklif sitemizde bulununan vinç kiralama firmalarından ücretsiz teklif alınız. Vinç kiralama firmaları sitemizde her şehirde sizlere hizmet verecek üyeleri oluşturduk. Vinç kiralama firmaları mobil vinç, teleskopik vinç, sepetli vinç çeşitleri ile hizmet vermektedirler. İhtiyacınıza göre vinç kiralayabileceğiniz firmalardan teklif isteyerek bizler sizin talepleriniz doğrultusunda uygun olan firmalara taleplerinizi iletiriz. Firmalarda sizlere en uygun fiyat teklifleri sunarlar. 

 

Vinç Çeşitleri ve Yapılan Çalışmaları,

Bina, inşaat veya yüksek yerlere ulaşabilmek için sepetli vinç ihtiyacınıza çözüm bulabilirsiniz. Yüksek katlara çıkarak tabela asmak, pankart asmak, bina dış cephe temizliği yapmak, yüksek binalara boya yapmak, yüksek yerlerde tadilat veya buna benzer işleriniz için en ideal çözüm sepetli vinç kiralamak olacaktır.

Katlanır bomlu vinçler 80 ton a kadar olan yüklerin kaldırılması veya yerlerinin değiştirilmesi işlemini yaparlar. Araç üstünde olan bu vinç türleri istediğiniz yerdeki işinize yarayacak makinalardır. Bu vinçler ile devrilen veya biryer batan ağır tonajlı araçların çıkartılmasını sağlarlar. Bomlu vinç türleri ağır tonajlı malzemeleri bomları sayesinde çalışmalarını kolayca yapabilme özelliğine sahiptir.

Kule vinçler genel olarak büyük inşaatlarda çalışan vinç çeşitleridir. Bu vinçler ile malzemelerin çalışma alanında biryerden biryere taşınmasında kullanılır. Onlarca işçinin yapacağı işleri birkaç dakikada yapmaktadır. Büyük inşaatlarda bu tür vinçlerin kullanılması artık çok yaygın olarak kullanılmaktadır.89

Mobil vinçler 700 ton a kadar kaldırma kapasitesine sahiptir. Mobil vinçler ile inşaatlar, limanlar veya buna benzer alanlarda kullanılmaktadır. 

Vinç kiralama firmaları çalışmalarına saatlik, günlük, aylık olarak fiyatlandırma yaparak müşterilerine hizmet vermektedirler.